Titles you rated
- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.5
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0