Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Dear HongrangRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0