Movies
Ratings
106
La La LandRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0