Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0