Movies
Ratings
1285
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
Last Man DownRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5