Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0