Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WishRated ★ 4.0
Good Chemistry: The Story of ElementalRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0