Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 1.0
 Dear My FriendsRated ★ 5.0 Dear My FriendsRated ★ 5.0
 My Love Eun DongRated ★ 2.0 My Love Eun DongRated ★ 2.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
 Gossip GirlRated ★ 2.5 Gossip GirlRated ★ 2.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 SignRated ★ 4.0 SignRated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 1.0 Reply 1988Rated ★ 1.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0