Movies
Ratings
354
The Imitation GameRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0