Series
Ratings
137- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.5
- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Mr. BogusRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.5