Movies
Ratings
81
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0