Movies
Ratings
107
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 1.0