Titles you rated
 Fight For My WayRated ★ 3.0 Fight For My WayRated ★ 3.0
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 3.0 Reply 1994Rated ★ 3.0
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 2.5 Good DoctorRated ★ 2.5
 BrainRated ★ 3.0 BrainRated ★ 3.0
 She Was PrettyRated ★ 2.5 She Was PrettyRated ★ 2.5
 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
 Liar GameRated ★ 4.0 Liar GameRated ★ 4.0
 Haikyuu!!Rated ★ 4.5 Haikyuu!!Rated ★ 4.5
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.5 Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 GoblinRated ★ 3.0 GoblinRated ★ 3.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 3.5 Master's SunRated ★ 3.5