Movies
Ratings
12
Love, RosieRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0