Movies
Ratings
15
ZootopiaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0