Movies
Ratings
38
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5