Movies
Ratings
471
HereditaryRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
The WigRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
Farewell, My QueenRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5
Delivery ManRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.0
I, TonyaRated ★ 1.5
RoomRated ★ 1.5
A Cinderella StoryRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.0
WonderRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 0.5