Titles you rated
The KillersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5