Series
Ratings
102
KarmaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5