Movies
Ratings
15
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0