Series
Ratings
22
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0