Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0