Titles you rated
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5