Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.0- 경계에 선 인생Rated ★ 5.0