Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5