Titles you rated
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 5.0
Testament of YouthRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0