Movies
Ratings
72
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5