Series
Ratings
15
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0