Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5