Movies
Ratings
35
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0