Movies
Ratings
357
San AndreasRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5