Movies
Ratings
469
The A-TeamRated ★ 4.0
PaulRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
The CatRated ★ 2.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 4.5- PapaRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0