Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.0
21Rated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0