Movies
Ratings
238
Train to BusanRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Smokin' AcesRated ★ 3.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 0.5
LawlessRated ★ 4.5
Tropic ThunderRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 0.5
The God of CookeryRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 2.5
577 ProjectRated ★ 1.5