Movies
Ratings
154
Into the StormRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
LOST AND FOUNDRated ★ 1.0
Crazy First LoveRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Bet On My DiscoRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The Gifted HandsRated ★ 0.5
The SpiesRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5