Titles you rated
ElioRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Horrible Bosses 2Rated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.0