Titles you rated
OzarkRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Over TimeRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5