Titles you rated
King KongRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0