Movies
Ratings
711
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0