Titles you rated
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5