Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
Saints and Soldiers: The VoidRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Nine LivesRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Delivery ManRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5