Titles you rated
Millennium ActressRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0