Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 0.5
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5