Series
Ratings
120
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0