Movies
Ratings
155
Ben-HurRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0