Movies
Ratings
1059
ItRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Green InfernoRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Le Cercle rougeRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Drunken AngelRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5