Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Dragon Age: AbsolutionRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
GodlessRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5