Series
Ratings
72
She Was PrettyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0