Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5- Black GospelRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5