Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5